خبر

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


امضاء تفاهم نامه ارائه خدمات پروژه نیروگاه های سولار و کانون کشوری پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
چهارشنبه, 26 تیر 1398 ساعت 13:45

...

شرکت مدیریت پروژه نیروگاه های سولار و کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت ، تفاهمنامه همکاری برای ترویج فرهنگ تولید انرژی های نو و  نام  نویسی متقاضیان خدمات تولید انرژی پاک امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت ، از دو هفته آینده در دفاتر پیشخوان سراسر کشور نام نویسی و پیگیری مراحل درخواست سولار ( تولید برق با انرژی خورشیدی) انجام می شود .

محبیان رئیس هیات مدیره شرکت پروژه نیروگاه های سولار در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت :قرار است امسال  ۳۰۰۰ نفر  با همکاری مراکز دولتی و خصوصی سازمان فنی و حرفه ای آموزش های لازم را درباره استفاده از سولار و تولید انرژی خورشیدی دریافت کنند و دولت این امکان را فراهم کرده  تا کسانی که با سولار برق تولید می کنند مازاد آن را به خود شبکه بفروشند.

وی گفت : همچنین پروژه های مگابایتی در مزارع اجرا می شود که می تواند از یک مگابایت به بالا شروع شود که کار آن فقط درآمدزایی است و برق برای دولت تولید و فروخته می شود و روش سوم هم تولید برق برای منازل است که بعد از مراجعه متقاضیان به دفاتر پیشخوان دولت و کامل کردن پرونده مجوز صادر می شود و در مرحله نصب با همکاری سازمان فنی حرفه ای و دانشگاه شریف آموزش لازم ارائه و مراحل تولید انجام می شود  و تلاش می کنیم صفحات خورشیدی به طور کامل در داخل تولید شود.

محبیان اظهار داشت : دفاتر پیشخوان دولت نقش اصلی را تا مرحله صدور مجوز دارند و روند ثبت نام را آسان می کنند.

علی فلاح حقیقی دبیر کل کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت هم گفت :  به منظور هم افزایی با بخش های خصوصی ،کاهش سفرهای شهری و غیرشهری ،آسان شدن دسترسی مردم به خدمات و انجام فرایندهای اجرایی بر بسترهای الکترونیکی این کارها در دفاتر پیشخوان انجام می شود .

وی افزود: همکاری در اجرای ماموریت مجموعه سولار با رسالت زیست محیطی در پیشخوان به عنوان مجموعه هم افزا و توسعه دهنده خدمات مهم است و با توجه به زیرساخت های شبکه و امکانات فنی در مجموعه سولار این تفاهم نامه امضا شد.

فلاح گفت : ساختارهای الکترونیک در حال نهایی شدن است و بزودی متقاضیان تولید انرژی پاک از طریق مجموعه سولار می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان تقاضاهای خود را ثبت کنند و از این امکان بهره مند شوند.

بنابراین گزارش ایران برای توسعه تولید انرژی‌های تجدید پذیر بسیار مستعد است و جایگزینی تدریجی انرژی‌های پاک به ویژه انرژی خورشیدی با سوخت‌های فسیلی برای کشور به دلیل ارزش افزوده‌ای که دارد ضروری است.

ایران در درازمدت باید امنیت انرژی خود را افزایش دهد و لازمه این کار تغییر مسیر از سمت سوخت‌های فسیلی به سمت انرژی‌های پاک است. اشتغال زایی موثر، حفاظت از محیط‌ زیست، توسعه پایدار از دستاوردهای مهم این تغییر رویه است.

انرژی خورشیدی هم از انرژی های پاک و تجدیدپذیری است که در همه جای جهان قابل بهره برداری است. بسیاری از نقاط ایران برای بهره برداری از این نوع انرژی و تولید انرژی پاک ظرفیت خوبی دارد.

هم اکنون بزرگ ترین نیروگاه خورشیدی جهان به ظرفیت ۶۵۰ مگاوات متعلق به هند است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام میگردد.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 26 تیر 1398 ساعت 14:33
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi