خبر

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


حضور پررنگ کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در نمایشگاه الکامپ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 16 تیر 1398 ساعت 15:20

مدیر روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی کشور گفت: کانون پیشخوان دولت و شرکتهای وابسته با ارائه جدیدترین خدمات و دستاوردها در حوزه دولت الکترونیک در نمایشگاه الکامپ شرکت خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری پیشخوان دولت ؛ خانم سحرمیرزابیگی گفت : مجموعه پیشخوان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران (الکامپ) با هدف نمایش هر چه بیشتر دستاوردها ، امکانات و خدمات ارائه شده به عموم مردم و با رویکرد تحقق دولت الکترونیک و گسترش خدمات تشکل دفاتر پیشخوان دولت حاضر می شود .

وی ادامه داد : کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت با طراحی ، بسط و گسترش سامانه های نرم افزاری و سخت افزاری و تامین زیر ساختهای لازم در جهت توسعه خدمات ، تقویت امنیت ارتباطات و ایجاد پایداری و ثبات لازم در ارائه خدمات به دفاتر تحت پوشش در سراسر کشور و سهولت ارائه خدمات به عموم مردم فعالیت کرده و در تعامل با سایر ارگان هاست .

میرزابیگی افزود :حضور کانون در نمایشگاه الکامپ و در سالن دولت نشان از تعامل این ارگان با سایر سازمان های دولتی در جهت برون سپاری خدمات می باشد و  با هدف معرفی توسعه کسب و کار قابل اتکا در حوزه فناوری اطلاعات بر مبنای امنیت پایدار و با استفاده از توان متخصصین داخلی و زیر ساختهای توسعه یافته ملی است .

تدوین و پیاده‏ سازی استانداردهای امنیت ارتباط با سامانه‏ های خدمات دولت و پیاده‏ سازی احراز هویت یکپارچه (SSO)، تامین بستر ارتباط امن (شبکه ملی دفاتر) ، ارائه خدمات نرم افزاری(تولید و پیاده سازی ) در جهت مکانیزه شدن خدمات سازمانها، تحلیل و مستند سازی فرآیند سازمانها در جهت الکترونیکی شدن خدمات ، توسعه خدمات VIP خدمات در محل متقاضی با فراهم آوردن زیر ساخت لازم و کاهش مراجعات مردمی و حذف سفرهای غیر ضروری مردم با مکانیزه شدن خدمات نتایج زحمت ده ساله مجموعه کانون کشوری پیشخوان دولت و واحدهای زیرمجموعه می باشد که در نمایشگاه الکامپ قابل ارائه است .

همچنین ارایه جدیدترین دست آورد‌های کسب و کارهای نوین و معرفی اپلیکیشن های خدمات دهنده از دیگر خدمات قابل ارائه در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ است .

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 16 تیر 1398 ساعت 15:32
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi