خبر

پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


راه اندازی ­سامانه "سامط" برای ثبت استعلام اراضی در استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Z.Pourrahmat   
یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 15:49

 

دبیر کل کانون سراسری پیشخوان دولت گفت: با هدف توسعه خدمات دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری سامانه استعلامات منابع طبیعی (سامط) برای ثبت استعلام اراضی استان تهران راه اندازی شد.

به گزارش  روابط عمومی کانون سراسری دفاتر  پیشخوان خدمات دولت ؛ علی فلاح حقیقی  افزود: این سامانه با حضور توفیقی مدیرکل دفتر ممیزی اراضی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور ، نمایندگان پیشخوان دولت، رحمن پور نماینده سازمان مرکزی نظام مهندسی و طاهری رئیس کل منابع طبیعی و آبخیزداری در شهرستان ورامین رونمایی شد و آغاز به کار کرد.

فلاح گفت : زیرساخت های دفاتر پیشخوان دولت در خدمت تمامی دستگاه هاست و زمینه سهولت را برای همه دستگاه ها با حفظ مراحل امنیتی ایجاد می کند که این فضا زمینه هم افزایی برای بخش های غیردولتی را هم فراهم می آورد و هیچگونه وابستگی به بخش دولتی ندارد.


توفیقی مدیرکل دفتر ممیزی اراضی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور هم هدف  ایجاد سامانه "سامط" را شفاف سازی خدمات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران  دانست و افزود: این سامانه فرایند پاسخگویی به استعلامات وارده به اداره کل منابع طبیعی را تسهیل می‌کند و گامی اساسی برای اصلاح نظام اداری و مدیریت سبز، اشتغال زایی و برون سپاری خدمات بر می دارد.
وی افزود : متقاضیان می‌توانند برای ثبت استعلامات مربوط به اراضی خود به  دفاتر پیشخوان دولت در استان تهران که سیستم برای آنها فعال شده است مراجعه  و اقدام به ثبت استعلام مربوطه کنند.
مدیرکل دفتر ممیزی اراضی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: چرخه فرایند مکاتبات و امور انجام شده با پیامک تلفن همراه  sms  به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و به مراجعه حضوری به ادارات کل منابع طبیعی نیازی نیست.

 

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 26 خرداد 1398 ساعت 16:11
 

افزودن نظر

کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi